top
logo
LatvianRussian (CIS)

Iesakām

constructionworkers Zini darba tiesības! Esi drošs!


LCA raksti
BIM FORUM RĪGA 2016 PDF Drukāt E-pasts
Trešdiena, 28 septembris 2016 11:08
 
BIM FORUM RĪGA 2016

Datums: 27.oktobris
Norises vieta: Radisson Blu Hotel Latvija, Elizabetes 55, Rīga, LV-1010
Norises laiks: 9:00 – 18:00

KONFERENCES TĒMA:
- BIM projekta tālāka izmantošana būvniecības un apsaimniekošanas vajadzībām - ķēdes
posms, kas savieno projektētājus ar būvniekiem un apsaimniekotājiem, kā arī BIM
prasībām un praktiskajiem ieguvumiem.

PASĀKUMA FORMĀTS:
- Lekcijas, prezentācijas
- izstāde, networkings
MĒRĶAUDITORIJA:

- Uzņēmēji, asociāciju biedri, pašvaldību vadītāji, ministriju pārstāvji, arhitekti, būvuzraugi
u.c.
Jau trešo gadu Rīgā norisināsies Latvijā nozīmīgākais pasākums par BIM tēmu, kurš vēsturiski pulcē vairāk kā 200 speciālistu no projektēšanas, būvniecības un apsaimniekošanas industrijas.

Šī gada BIM FORUM RĪGA 2016 tiks veltīts BIM projekta tālākai izmantošanai būvniecības un apsaimniekošanas vajadzībām- ķēdes posmam, kas savieno projektētājus ar būvniekiem un apsaimniekotājiem kā arī BIM prasībām un praktiskajiem ieguvumiem. Semināram tiks piesaistīti speciālisti no Somijas, Anglijas, Zviedrijas un citām valstīm, tajā skaitā BIM Forumā dalību ņems pārstāvji no starptautiskās organizācijas BUILDING SMART, kas ir BIM standartu un vadlīniju pamatlicēji Eiropā.

Turpat blakus semināru norises vietai dalībniekiem būs pieeja BIM izstādei, kur varēs iepazīties ar BIM tehnoloģiju rīkiem un pakalpojumiem kā: Microsoft Hololense, Trimble lāzerskeneriem, Trimble Total Station, 3D virtuālā realitāte, Planšetdatoriem (to izmantošanu būvniecībā), un citiem dažādiem ar BIM saistītajiem praksē izmantojamajiem risinājumiem. 

Iepazīties ar pagājušā gada BIM FORUM var šeit: http://bimforum.lv/ 

SIA BIM Solutions
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
  ; www.bimsolutions.lv ; tel:+37126069181

 
Iespēja atzīt kvalifikāciju PDF Drukāt E-pasts
Trešdiena, 24 augusts 2016 12:21

 
Eiropa 2020 un Baltijas jūras reģions PDF Drukāt E-pasts
Pirmdiena, 22 augusts 2016 14:20

Starptautiskais seminārs Viļņā projekta “Eiropa 2020 un Baltijas jūras reģions/ Europe 2020 and the Baltic Region” ietvaros
2016. gada 7.-8. jūnijā Viļņā notika starptautisks seminārs projekta “Europe 2020 and the Baltic Region” ietvaros, kas tika finansēts no Eiropas fondu līdzekļiem. Konferences tēma bija arodbiedrību loma Baltijas jūras reģiona valstīs. No 20 tikšanās dalībniekiem 2 bija Projekta Līdera – OPZZ pārstāvji, kā arī arodbiedrību darbinieki no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Lielbritānijas. Programmas nozīmīgākais punkts bija Lietuvā piemēroto darbinieku līdzdalības formu apspriešana un liela mēbeļu ražošanas nozares uzņēmuma gadījuma izpētes prezentācija, kuru veica Lietuvas Arodbiedrību konfederācijas (LPSK) pārstāvji.
Tikšanās tika vadīta ar aktīvām metodēm, tādām kā diskusija, jautājumu un atbilžu raundi, kas cita starpā attiecās arī uz pieredzi Eiropas uzņēmumu padomju un darbinieku padomju jomā. Otru nozīmīgu tikšanās daļu veidoja darba semināri par tēmu „Sasniegumi un izaicinājumi darbinieku līdzdalības jomā atsevišķajās valstīs”, kas tika rīkotas 4 jauktās grupās. Noderīga kontaktu veidošanā un savstarpējās integrācijas veicināšanā izrādījās krievu valodas pārvadīšana. Darba semināru rezultātu prezentācija parādīja Eiropas Savienības direktīvas ieviešanas modeļu līdzības un atšķirības darbinieku iesaistīšanas uzņēmuma lēmumu pieņemšanā jomā katrā no valstīm.
Dalībnieki semināru novērtēja ļoti pozitīvi gan izglītojošajā, gan kontaktu tīklu veidošanas, gan organizatoriskajā ziņā, dodot tam kopējo novērtējumu 4,5 no 5 punktiem.
Nākamā starptautiskā tikšanās norisināsies Varšavā, 2016. gada 30.-31. augustā. Tās tēma būs arodbiedrību attīstība un inovatīvās darbības darbinieku līdzdalības jomas Eiropas likumdošanas ieviešanas un darba tirgus izmaņu kontekstā.

 
Preses relīze 29.jūnijs PDF Drukāt E-pasts
Trešdiena, 29 jūnijs 2016 05:27

LATVIJAS CELTNIEKU ARODBIEDRĪBA
Reģ. Nr. 40008043826, Bruņinieku ielā 29/31, Rīgā, LV-1001
tālr.27767300, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rīga


Pasaules būvniecības arodbiedrība viesojas Latvijā


29. un 30. jūnijā Latvijā viesosies Pasaules būvniecības un kokapstrādes darbinieku internacionāles (BWI) vadība.
BWI ģenerālsekretāra Ambet Yuson un sekretāra Jasmin Redzepovic vizītes mērķis ir labāk iepazīties, apmainīties ar informāciju, kā arī apspriest turpmākās sadarbības iespējas ar Latvijas Celtnieku arodbiedrību (LCA) un Latvijas Meža nozaru arodu biedrību (LMNA), kas ir BWI dalīborganizācijas. Tiek plānotas tikšanās ar abu arodbiedrību vadību, kā arī tiks apmeklētas nozaru pārstāvētās arodorganizācijas uzņēmumos SIA „Consolis Latvia” un SIA „Troja”.
29. jūnijā notiks iepazīšanās vizīte Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībā (LBAS) un tikšanās ar LBAS priekšsēdētāju Pēteri Krīgeru.
BWI ir dibināta 2005. gadā. Tā apvieno ap 326 arodbiedrībām, kas pārstāv apmēram 12 000 000 biedrus 130 valstīs. Tā ir pasaules mēroga arodbiedrību apvienība, kura apvieno Eiropas, Āzijas, Āfrikas un Krievijas arodbiedrības un pulcina būvniecībā, būvmateriālu ražošanā, kokapstrādē, mežistrādē nodarbinātos. Internacionāles misija ir veicināt arodbiedrību kustību šajās nozarēs visā pasaulē un nodrošināt darba ņēmēju tiesības saistībā ar ilgtspējīgu attīstību.
BWI akcentē trīs pīlārus ilgtspējīgas rūpniecības attīstībā - ekonomisko dzīvotspēju, vides aizsardzību, sociālo atbildību un uzsver ilgtspējīgas darba dzīves svarīgumu, kas nozīmē - pienācīgu atalgojumu un darba apstākļus, jēgpilnu darbu ar perspektīvu, labu darba vidi, nepārtrauktu cilvēkresursu attīstību un drošu nodarbinātību. Vairāk informācijas: http://www.bwint.org

Kontaktpersona
Ieva Gretere
LCA priekšsēdētaja vietniece
Tālr. 27727703
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Direktīva darbībā - Labklājības ministrijas mājas lapas jauninājums par darbinieku nosūtīšanu. PDF Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 16 jūnijs 2016 12:59

 
« SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas »

6 lapa no 38

Mūsu partneri


bottom

Designed by Eif